Royal Mail Click&Drop

Click & Drop se integruje s nejoblíbenějšími internetovými obchody a podporuje více účtů obchodů. Platby můžete snadno provádět kartou, PayPalem nebo pomocí svého online obchodního účtu. Odevzdejte své balíky na vhodném místě nebo ušetřete čas s našimi sběrnými službami. Usnadněte si život s Click & Drop tiskem poštovného z vašeho počítače několika rychlými kliknutími.

Integrace Click & Drop s Royal Mail je založena na snadné výměně souborů pro zásilky vytvořené v daný den. Integrace Click & Drop se službami klíčového přepravce Spojeného království jej zpřístupňuje maloobchodníkům s menšími objemy zásilek bez klientského čísla Royal Mail (OBA - Online Business Account).

Připojte svůj účet Royal Mail Click & Drop k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odeslání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním správci objednávek . Integrace Royal Mail Click & Drop s BaseLinker vám umožní rychle připravit data pro balíčky – jednotlivě i hromadně. Štítky lze po exportu z BaseLinker stáhnout přímo z panelu Click & Drop.

Přidělené expediční číslo je k dispozici v systému po výměně souboru a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů Royal Mail Click & Drop k integraci - stejný účet můžete připojit několikrát, například pro odesílání balíků s různou pevnou hmotností.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.