Rue du Commerce

Rue du Commerce je průkopníkem a klíčovým hráčem ve francouzském e-commerce. Průkopník, specialista na špičkové technologie, byl prvním francouzským hráčem, který uvedl svůj trh ve Francii v roce 2007. Rue du Commerce nabízí více než 6 milionů produktů nabídky zahrnující více než 1 300 předních značek a maloobchodníků v oblasti špičkových technologií, chytré domácnosti a domácího vybavení. Využijte širokou nabídku všech nepotravinářských kategorií, profitujte z dobré pověsti a odborných znalostí v oblasti technických produktů.

Integrace s Rue du Commerce je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Rue du Commerce lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Rue du Commerce propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Rue du Commerce:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Rue du Commerce podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Rue du Commerce
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
-rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Rue du Commerce pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.