Sendit

Posílejte balíky z domova, firmy nebo odvozu. S Sendit.pl můžete odeslat jeden nebo více balíků se zárukou doručení za pouhých 24 hodin v několika jednoduchých krocích . Vyberte si jednoho z osvědčených přepravců a odešlete z domova nebo na místě. Využijte atraktivní ceny bez skrytých nákladů a deklarací, ale se slevami pro ty, kteří chtějí více. Integrujte účet Sendit.pl se systémem BaseLinker, pro jednodušší správu procesu odesílání objednávek. Díky tomu můžete připojit takové přepravce jako: DPD, UPS, UPS AccessPoint, InPost Paczkomaty, PP Kurýr 48, Ekspres 24 a FedEx, a také obsluhovat všechny dostupné prodejní kanály a soustředit celou obsluhu v jedno intuitivním Správci objednávek.

Integrací svého účtu Sendit.pl se systémem BaseLinker:
- zefektivníte proces odesílání objednávek díky intuitivnímu Správci objednávek
- rozhodujete, jaké způsoby doručení mohou Vaši zákazníci použít
- optimalizujete proces odesílání zásilek; můžete to udělat jednotlivě nebo hromadně, a dokonce automaticky bez Vašeho zásahu

Systém Vás bude podporovat při mnoha činnostech souvisejících s přípravou zásilky:
- vygeneruje nákladní listy (jednotlivě z karty objednávky, jak rovněž hromadně z úroveň seznamu objednávek)
- předá evidenční číslo zásilky do marketplace a do internetového obchodu na Webarealu
- provede automatické akce v závislosti na statusu zásilky (může např. odeslat automatický e-mail zákazníkovi, jakmile ten odebral zásilku)
- vygeneruje předávací protokol
- pošle zákazníkovi číslo zásilky s odkazem na sledování

Integrace probíhá prostřednictvím API Sendit.pl, díky čemuž komplexně spravujete objednávku z jednoho panelu BaseLinker. V systému BaseLinker neexistují žádná omezení počtu integrací účtů - stejný účet lze připojit několikrát, např. nastavením jiné odesílací adresy.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.