sendSMS.ro

Podniky, které spoléhají na SMS Marketing, mají obrovskou výhodu: přímý přístup k pozornosti zákazníků. Už se vám někdy stalo, že jste dostali SMS a nepřečetli jste si ji? A naopak, kolik online/televizních reklam jste ignorovali? SMS komunikaci nikdo neodmítne, pokud jsou dodržena 3 základní pravidla: oprávnění uživatele, relevance zprávy, optimální frekvence.

Dobré hodnocení zákazníků závisí nejen na správném zabalení balíku a jeho rychlém odeslání. Zákazníci očekávají oznámení o každé fázi jeho realizace. Proto se mezi našimi integracemi objevila komunikační platforma sendSMS.ro (SMS, RCS, Viber), která umožňuje odesílat SMS zprávy související s objednávkami, ať už pocházejí z tržiště, obchodu nebo jiného zdroje. Odesílání oznámení se provádí přímo z ovládacího panelu BaseLinker, takže celý proces je soustředěn na jednom místě!

Integrace BaseLinker a sendSMS.ro vám dává možnost vytvářet šablony SMS a hromadně je odesílat příjemcům z určeného seznamu objednávek, například s poděkováním za nákup nebo s informacemi o expedici. Systém může odesílat SMS zprávy i bez vaší účasti, pokud nastavíte automatickou akci pro určitou událost, například inkaso platby. Pokud potřebujete zákazníkovi poslat individuální zprávu, máte i tuto možnost - z objednávky.

BaseLinker neúčtuje žádné poplatky za odesílání SMS, jsou vám účtovány přímo na sendSMS.ro.

Zákazníci společnosti BaseLinker, kteří chtějí používat modul SendSMS, obdrží speciální nabídku:
- 100 zpráv zdarma
- Zvýhodněné ceny bez prahových hodnot objemu (po vyčerpání 100 bezplatných zpráv)
- Výhodná cena za implementaci Sender ID
- Správce účtu vyhrazený pro práci s BaseLinker
- Zdarma e-mailová podpora 24/7 v angličtině
- Telefonická podpora od 9 do 17 hodin ve všední dny (v angličtině a rumunštině)

Chcete-li využít možností nové integrace, stačí se registrovat u SendSMS, a poté modul připojit v panelu BaseLinker v části Integrace → Ostatní → SendSMS.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.