ShipStation

Odesílejte s důvěrou s vědomím, že od špičkových přepravců, jako jsou UPS, USPS a DHL Express, ušetříte až 88 %. Více než 130 000 obchodníků ušetří více peněz, tiskne rychleji a tráví méně času přepravou pomocí ShipStation. Připojte svůj účet ShipStation k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik dopravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace ShipStation s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

- tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
- přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod na Webarealu
- poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky

Vzhledem k tomu, že integrace využívá ShipStation API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů ShipStation k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.