SmartBill.ro

Nejpoužívanější fakturační a manažerský software. V síti SmartBill je již 65 000 podniků. Vyřešte vše, co souvisí s vystavováním, doručováním a vyzvednutím online faktur, avíz, proforem, účtenek, ale i se správou skladových zásob, účtenek, poukázek, online sestav atd.

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu SmartBill.ro. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek SmartBill.ro:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti SmartBill.ro a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do SmartBill.ro pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od SmartBill.ro za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z SmartBill.ro na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.