SMSPLANET.pl

Profesionální systém telekomunikačních služeb / Jeden systém, mnoho možností komunikace / SMS s polem odesílatele vaší společnosti / Obousměrná SMS z 9místného čísla / Integrace vašeho systému pomocí SMS API / Podpora při získávání zákaznické základny / Celosvětové odesílání SMS

Vysoké hodnocení zákazníků závisí nejen na správné přípravě balíčku a rychlém dodání. Zákazníci očekávají, že budou informováni o každé fázi vyřízení objednávky. Proto naše integrace zahrnují SMSPLANET.plkomunikační platformu určenou k zasílání textových zpráv souvisejících s objednávkami, ať už z tržiště, obchodu nebo jiného zdroje. Odesílání oznámení probíhá přímo z panelu BaseLinker, takže celý proces je soustředěn na jednom místě!

Integrace aplikací BaseLinker a SMSPLANET.pl vám dává možnost vytvářet šablony SMS a hromadně je odesílat příjemcům z uvedeného seznamu objednávek, např. s poděkováním za nákup nebo s informacemi o expedici. SMS lze odesílat i bez vaší účasti, pokud nastavíte automatickou akci pro určitou událost, např. inkaso platby. Potřebujete-li odeslat zákazníkovi individuální zprávu, můžete tak učinit z dané karty objednávky.

BaseLinker si za odeslání SMS neúčtuje žádný poplatek, vyrovnáváte se přímo s SMSPLANET.pl

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.