TNT

Každý den děláme vše pro to, abychom propojili lidi a společnosti napříč světem. Doručujeme miliony balíčků, dokumentů i těžkých zásilek s péčí a pozorností, protože jsou mimořádně důležité. Naše rychlá a rozsáhlá síť silniční přepravy v Evropě poskytuje široký sortiment služeb, které splní vaše závazky vůči zákazníkům a rozšíří váš dosah. Propojujeme Evropu prostřednictvím 55 000 cest po silnici a 700 letů týdně.

Připojte svůj účet TNT k BaseLinker, abyste si zjednodušili proces odesílání objednávky. Propojte několik přepravců a více prodejních kanálů a zpracujte je všechny v jednom intuitivním Správci objednávek . Integrace TNT s BaseLinker vám umožní rychle odesílat balíčky – jednotlivě, hromadně nebo dokonce automaticky bez vaší účasti.

Systém pro vás může provádět širokou škálu činností přípravy zásilek:

tisk přepravních štítků (jednotlivě z objednávkové karty i hromadně ze seznamu objednávek)
vygenerovat přepravní manifest
přeposlat přepravní číslo na tržiště a internetový obchod
poskytnout zákazníkovi odkaz pro sledování zásilky
provádět automatické akce v závislosti na stavu zásilky (např. odeslat zákazníkovi automatický e-mail, když zákazník obdrží balíček)
Vzhledem k tomu, že integrace využívá TNT API, přidělené přepravní číslo je v systému okamžitě k dispozici a lze jej rychle předat zákazníkovi. BaseLinker nabízí neomezený počet účtů TNT k integraci – stejný účet můžete připojit několikrát, například pro nastavení jiné adresy odesílatele.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.