VosFactures.fr

RYCHLÉ VYTVÁŘENÍ OSOBNÍCH FAKTURA A ODHADŮ bez daně a včetně daně. Snadno vytvářejte bezchybné a personalizované fakturační dokumenty: nabídky, splátky, faktury, dobropisy, nákupní objednávky, proforma… , bez daně nebo s daní, a dokonce se 2 různými daněmi, při respektování povinností a právních upozornění, v několika jazycích a měnách . Vše bez chyb ve výpočtu a za méně než minutu!

BaseLinker poskytuje nástroje pro efektivní vystavování a manipulaci s fakturami a účtenkami . Snadno generujte dokumenty pro vícekanálové objednávky a přeposílejte je na adresu VosFactures.fr. Vystavujte faktury za jednotlivé objednávky nebo hromadně za celý seznam. Systém může tento úkol provést za vás – stačí nastavit vhodné automatické akce, aby mohly být faktury a účtenky generovány automaticky. Pokud prodáváte na trzích v zahraničí, BaseLinker vám pomůže vystavovat faktury v různých jazycích, s různými řadami číslování a sazbami DPH.

Integrace nabídek VosFactures.fr:
- přeposílání faktur vytvořených v BaseLinker společnosti VosFactures.fr a generování příslušných faktur specifických pro účetní systém
- export faktur do VosFactures.fr pro vás nejpohodlnějším způsobem: buď automaticky při vytváření dokumentu, nebo hromadně s ručním exportem
- stahování faktur od VosFactures.fr za účelem jejich zasílání zákazníkům v automatických e-mailech
- přeposílání faktur z VosFactures.fr na vybrané tržiště (např. Amazon)
- rychlý tisk účetních dokladů díky přímé integraci tiskárny

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.