WMS EasyStorage

WMS ( Warehouse M anagment System ) je systém, který zlepšuje a koordinuje veškeré procesy prováděné ve skladech (převozy sortimentu, vychystávání, inventura atd.). Je ideální pro každodenní manipulaci s velkým množstvím různých zásilek, přicházejících od mnoha odesílatelů a směřujících k mnoha příjemcům.

WMS systém je připraven na integraci s ERP systémy , podporuje jejich provoz a efektivní výměnu informací mezi nimi: objednávky/dodávky a jejich aktuální stav (např. probíhá, dokončeno, expedováno), údaje o dodavatelích, aktuální stav zásob atd. WMS lze integrovat s přepravními společnostmi, což výrazně usnadňuje a zjednodušuje přepravu zboží k zákazníkovi.

WMS EasyStorage je inteligentní systém správy skladu pro elektronické obchodování. Pomáhá eliminovat počet pozdržení a chyb při zpracování objednávky. Agregací dat při každé operaci se stává zdrojem znalostí pro optimalizaci skladových procesů.

Integrace WMS s BaseLinker usnadňuje správu procesů a logistiky ve skladu zákazníka. Usnadňuje přijímání dodávek a vydávání zboží a také zjednodušuje provozní funkce, jako jsou: pohyb produktu, rychlé vychystávání, inventarizace.

Integrace BaseLinker s EasyStorage WMS poskytuje:
- plná kontrola skladu
- rychlé doplnění objednávky např. prostřednictvím expresního Multipicku
- vyšší efektivita práce (příjem, výdej, inventarizace)
- přístup k datům z jakéhokoli místa
- podpora prostřednictvím webového rozhraní a aplikace pro Android (jakýkoli smartphone nebo vyhrazená čtečka dat/terminál)
- možnost kdykoli zrušit objednávku - před odesláním zákazníkovi
- transparentní zprávy, včetně přesné statistiky výkonu operátora

WMS EasyStorage získává informace o objednávkách a produktová data z BaseLinker (BaseLinker a skladové zásoby). Integrace mapuje stavy objednávek ve WMS EasyStorage na jakékoli stavy v BaseLinkeru, což usnadňuje práci obchodního oddělení (aktuální informace o přesném stavu objednávky).

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety umístěná na Webareal Marketplace.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.