Worten

Worten Marketplace. Nejlepší nabídky. Jediný web. Worten rozšířil svou nabídku tím, že přivedl důvěryhodné partnery k prodeji jejich zboží na Worten.pt. Naši partneři vám přinášejí tisíce nových artiklů s nejlepšími nabídkami ve více než 30 kategoriích se vší důvěrou a bezpečností, na kterou jste si u společnosti Worten zvykli. Staňte se prodejcem na Worten Marketplace. 200 000 zákazníků za den. 4 MILIONY nabídek. 200+ OBCHODŮ v Portugalsku.

Integrace s Worten je obousměrná integrace, která nabízí stahování objednávek z tržiště do panelu BaseLinker a také výpis a synchronizaci nabídek. Pro výpis můžete použít sklad Webareal obchodu, sklad BaseLinker , velkoobchod nebo externí ERP systém. Objednávky od Worten lze zpracovat ve Správci objednávek BaseLinker nebo je přeposlat do obchodu / ERP. Počet Worten propojených účtů je neomezený – v rámci své firmy můžete přidat tolik účtů, kolik potřebujete, aniž by to ovlivnilo výši předplatného.

Integrace BaseLinker s nabídkami Worten:

- výpis tisíců nabídek pouhými několika kliknutími
- k synchronizaci množství a cen na Worten podle vašich zásob
- stahování a zpracování objednávek v BaseLinker
- přeposílání objednávek na prodejnu nebo ERP
- přesměrování dodacích čísel na adresu Worten
- vyřizování objednávek rychle a bez chyb s pomocí Pick&Pack Assistant
- pomocí automatických akcí, které se starají o vaše objednávky
- vystavování faktur a účtenek za stažené objednávky
- vytváření zásilek s vybranými přepravci
- rozpoznat volajícího, který provedl nákup v Worten pomocí aplikace BaseLinker Caller

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

BaseLinker

info.cz@baselinker.com
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.