Wysyłam z Allegro

„Wysyłam z Allegro“ je bezplatný nástroj pro zasílání balíků. Odesílejte balíky ze svého účtu Allegro! Víme, že expedice zboží je jedním ze složitějších prvků online prodeje. Musíte zvolit správný způsob doručení, vyjednat podmínky, uzavřít smlouvu s více dopravci a nakonec používáte spoustu různých nástrojů a ručně vyplníte čísla každé zásilky, kterou odešlete. Proto jsme vytvořili Send with Allegro - pohodlný a bezplatný nástroj pro odesílání, díky kterému vyřídíte vše na jednom místě . Můžete jej začít používat hned – stačí mít ověřený obchodní účet Allegro .

„Wysyłam z Allegro“ je nástroj vytvořený marketplacem Allegro, který má prodejcům usnadnit odesílání zásilek. „Posílám z Allegro“ je samostatná integrace kurýrů dostupná v naší nabídce. Díky tomu mohou uživatelé BaseLinker využívat službu Allegro jako součást již vytvořené prodejní infrastruktury v našem systému.

Jaké funkce pro prodejce nabízí funkce „Posílám z Allegro“?

- vytváření a tisk etiket
- výtisk protokolů
- rušení zásilek
- objednávání vyzvednutí zásilek přepravci
- viditelnost čísel zásilek pro zákazníky na kartě „Zakoupeno“

„Posílám z Allegro“ vystupuje jako zprostředkovatel zásilek. V rámci tohoto nástroje mohou prodejci využívat přepravní firmy nabízené společností Allegro - není tedy nutné uzavírat smlouvy s dopravci, jelikož vyúčtování probíhá se společností Allegro. Marketplace nabízí zásilky prostřednictvím: Allegro Kurýr UPS, Allegro Kurýr DPD, Allegro Pocztex Kurýr 48, Allegro Poštovná Místa, Żabka, Orlen, Ruch oraz Allegro Doporučená Zásilka. Kromě toho můžete ke službě Allegro přidat své vlastní smlouvy s kurýrními společnostmi.

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších stovek doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.

Tvůrce doplňku:

BaseLinker

info.cz@baselinker.com

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma
  • Ceny tarifů doplňku

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Zpět

Toto propojení je součástí doplňku BaseLinker, který obsahuje integraci dalších doplňků za jednu cenu. Prozkoumejte i další dostupná vylepšení a widgety.